گالـــری / دانلـــود

بنگاه شیرینی حاج خلیفه رهبر و شرکا

تاریخچه
در سال 1295 هجری شمسی مطابق با سال 1916 میلادی , یکی از متخصصان رشته شیرینی سازی اصیل یزد که در عرصه خود سرّمد استادان شیرینی ساز ایران بود با احداث کارگاهی کوچک در بازار حاجی قنبر یزد موسسه ای را بنیان گذاشت که امروز به نام بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء در سراسر دنیا شهرت دارد.
این استاد بزرگ ( خلیفه ) در تمام دوران فعالیت تولیدی با استفاده از تخصص و تبحر خود و بکار بردن مرغوب ترین مواد اولیه طبیعی موفق شد با تولید انواع شیرینیجات با کیفیتی بی نظیر , نام شهر باستانی یزد را مترادف با شیرینیجات موسسه خود در سراسر گیتی پرآوازه سازد . همچنین مرحوم حاج مرتضی شیرینی ساز و مرحوم حاج حسن فردوسیان از موسسین و شرکائی بودند که از بدو تاسیس در کنار مرحوم حاج خلیفه علی رهبر بوده و حال , فرزندان و نوادگان نامبردگان راه ایشان را بنحو احسن ادامه می دهند . آنچه این شرکت را از شرکتهای مشابه متمایز می سازد استفاده از دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی در تمامی مراحل تولید و حفظ کیفیت اولیه با استفاده از مواد اولیه طبیعی و مرغوب می باشد که موجب گردیده محصولات این موسسه از سراسر ایران و جهان تقاضا داشته باشد.
شایان ذکر است که در شهر یزد شیرینی سازان دیگری نیز با تقلید از این نام و یا پیشوند کلمه حاج خلیفه , محصولات خود را عرضه می کنند که خریداران محترم بایستی به نام کامل این شرکت تحت عنوان بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء توجه داشته باشند .
 امروز ملت بزرگ ایران و به ویژه شهروندان محترم یزدی حاج خلیفه علی رهبر را پدر صنعت شیرینی اصیل یزد می شناسند و همیشه نام او را با احترام یاد نموده و ارج می نهند. بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبر و شرکاء که امروزه مترادف با اسم یزد و صنعت شیرینی سازی شهرت یافته به دلیل حفظ کیفیت با استفاده از مواد طبیعی و ممتاز و بکارگیری دستگاه های مدرن و تکنولوژی پیشرفته و رعایت کلیه اصول بهداشتی درتمام مراحل تولید توانسته است با گذشت بیش از یک قرن همچنان دربالاترین جایگاه این صنعت قرار گیرد.
آنچه این شرکت را از شرکتهای مشابه متمایز می سازد به روز کردن این مجموعه در راستای ارتقاء کیفیت محصول و رضایت مشتری است، برای این هدف تعداد فروشگاهای خود را گسترش داده و در تولید خود با تکنولوژی روز همگام می باشد و شایان ذکر است در شهر یزد شیرینی سازان دیگری نیز با تقلید نام و پسوند کلمه حاج خلیفه محصولات خود را عرضه می کنند.خریداران محترم بایستی هنگام خرید به نام کامل این شرکت تحت عنوان بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبرو شرکاء و به علامت مخصوص این مؤسسه توجه داشته باشند.

توصیه های ضروری
لطفا در موقع خرید به علامت تجاری این موسسه توجه داشته باشید، ضمنا باتوجه به اینکه مواد اولیه محصولات این واحد عمدتا مغز پسته و بادام – نارگیل و کره و روغن بوده و از مواد نگهدارنده استفاده نمیگردد . خواهشمند است پس از خرید (تحویل) شیرینیجات به نکات زیر توجه فرمایید :
1 – از قرار دادن بسته های شیرینی در پشت شیشه عقب اتومبیل که مستقیما در معرض نور آفتاب میباشد خودداری فرمایید .
2 – مسافرین عبوری به مقصد شهرهای جنوبی حتی المقدور سعی نمایید شیرینی مورد درخواست خود را در موقع مراجعت تهیه فرمایند .
3 – در صورتیکه تمایل به نگهداری شیرینی برای مدت طولانی هستید حتما جعبه ها را در کیسه های بدون منفذ نایلونی یا نایلکس قرار داده و در فریزر (درجه برودت زیر صفر) نگهداری نمایید .
4 – نگهداری شیرینی در یخچال و در زمان کوتاه در جعبه های در بسته که داخل کیسه های نایلونی بدون منفذ قرار داده شود مناسب میباشد .
5- از قرار دادن پشمک و سوهان در مکان های گرم با مرطوب (یخچال) و یا در معرض هوای کولر آبی جدا خودداری فرمایید .
6 – زمان مصرف مطلوب شیرینیجات بستگی به نحوه نگهداری و رعایت نکات فوق داشته و بطور کلی سعی نماییدکه شیرینیجات را بتدریج تهیه و مصرف نموده و از خرید مقادیر زیاد شیرینی و نگهداری در منزل جهت مصارف دراز مدت پرهیز نمایید .
7 – در صورت نگهداری شیرینیجات در فریزر ، زمان کیفیت مطلوب آنها افزایش یافته و از موارد فوق مستثنی می باشد .
8 – چنانچه در شهر محل سکونت شما فروشگاهی شیرینیجات این موسسه را به فروش میرساند باید حتما آنها را در یخچال نگهداری و عرضه نماید .
9 – شیرینیجات این موسسه را در شهرهای دیگر از فروشگاه های معتبر تهیه و از خرید در فروشگاه های متفرقه خودداری فرمایید .
10- پیشنهاد و انتقادات و راهنمایی های شما موجب کمال تشکر و امتنان خواهد بود .

فروشگاه های انحصاری
فروشگاه شماره یک   یزد – میدان امیرچخماق – چهارراه شهداء – تلفن 36260565
فروشگاه شماره دو    یزد – بلوار جمهوری اسلامی – جنب امامزاده سیدجعفرمحمد (ع) – تلفن 35255510
 فروشگاه شماره سه  یزد – صفاییه – بلوار دانشگاه – روبروی پارک پهلوان یزدی – تلفن 38246059

سبد خرید